Premiéra letního dobrodružství na škole v Bradavicích na Slezské Hartě

Milí skautíci a skautky, vážené rodičovstvo,

jménem 12.oddílu Dohoda si Vás dovoluji pozvat na slavnostní premiéru filmového zpracování Vašeho úžasného letního dobrodružství na škole v Bradavicích na Slezské Hartě.

Situace bohužel neumožňuje abychom se sešli a společně znovu prožili ty krásné a napínavé chvíle bojů s vlkodlakem, mozkomory, smrtijedy, rarachy a nakonec i „vy víte s kým“.

Společně s vedením oddílu jsme se rozhodli využít té mudlovské vymoženosti, které se říká internet a slavnostní premiéru udělat on-line. Termín byl stanoven na pátek 29.ledna 2021 v 19:00.

Celý příběh se ovšem skládá z více jak šesti hodin filmu a není proto možné (ani žádoucí) Vám jej pustit najednou. V pátek v 19:00 tedy bude možné shlédnout úvodní část nazvanou „Vítejte v Bradavicích“ a první dobrodružství s názvem „Kámen mudrců“. Každý následující pátek vždy v 19:00 pak budeme postupně uvádět další díly.

Všechny, kdo právě propadli panice, protože v pátek odpoledne už něco mají, chceme uklidnit. O nic nepřijdete. Po skončení premiéry každého dílu bude na oddílových stránkách zveřejněn odkaz na kterém bude daný díl přístupný po celý víkend.

Malé doporučení. Ke sledování premiéry se přihlaste pár minut předem, ne přesně v 19:00:00, odkaz už bude funkční s předstihem, tak abychom mohli vychytat případné problémy a vy jste nepřišli o začátek filmu.

A závěrem ještě malé nedoporučení. Nestahujte si táborové video z youtube při vysílání, ani během víkendu kdy bude přístupné. Stáhli byste si ho v nízké kvalitě zvuku i obrazu (youtube přizpůsobuje datový tok a tím tedy kvalitu videa aktuální rychlosti připojení) Všechny díly táborového videa Vám budou po odvysílání dány k dispozici ke stažení v plné full HD kvalitě na některém z datových uložišť.

Věřím, že se už všichni těšíte a do našeho on-line kina se přihlásíte v hojném počtu.

Na virtuální setkání s Vámi se všemi se těší

Jeňa

(pro ty kdo neví, je to ten co se Vám při hrách neustále pletl do cesty s kamerou)

V pátek 29. 1. 2020 v 19:00 0. díl – Vítejte v Bradavicích

a ve stejný den také 1. díl 🙂
V pátek 29. 1. 2020 v 19:30 1. díl – Kámen mudrců

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *