Březnové info

Ahoj skautíci a rodiče.

Posílám nejnovější informace o dění v našem oddíle.
1. Můžete si přečíst výroční zprávu našeho oddílu – zdeVýroční zprávy  z minulých let naleznete na oddílových stránkách v menu “O nás”
2. Dnes jsem vložila na oddílové stránky přihlášku na oddílovou chatu v Pochni, která se koná 4. – 6. 5. 2018. Přihlášku a nevratnou zálohu 300,- Kč odevzdejte nejpozději do 25. 4. 2018 vedoucímu družiny. Přihlášku a seznam věcí na chatu si stáhněte zde.
3. Ukončujeme přihlašování na Ivančenu. Poslední opozdilci mají možnost se přihlásit do konce týdne. Jede se autobusem. Přihlášku i další informace naleznete zde. Pro účastníky je možnost objednat nášivky na kroj – viz. příloha. V případě zájmu mi pošlete mejla s informací, zda chcete nášivku s nápisem, nebo bez nápisu.
4. Blíží se uzavírka přihlášek na tábor. Od většiny z vás již máme připsány zálohy na účtu. Ti, kteří tak ještě neučinili, mají možnost poslat zálohu na účet a odevzdat přihlášku do 31. 3. 2018. Přihláška i další informace o táboru ke stažení zde.
5. Ukončili jsme přihlašování na Navigamus. Kdo ještě nemá uhrazenou zálohu, měl by  ji uhradit do 8. 4. 2018.
Z našeho oddílu na Navigamus jede 18 členů.
Přeji Vám krásné velikonoce, vytáhněte rodiče na jarní výlety a moc si to užijte.
Lenka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *