Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Svojsíkův závod

18. května @ 08:00 - 17:00

Štítina – sraz v 6:50 na nádraží 

Podvihov – sraz 6:50 u hostince nebo v 7:35 na východním nádraží

Registrace: 8 až 8: 30 hod
Místo: zahrada církevní základní školy sv. Ludmily ( https://en.mapy.cz/s/3rmVG )
(vstup bude označen cedulí)
Počet postupujících v každé kategorii: 2
Poplatek: 300 Kč za družinu – poplatek uhradí oddíl
S sebou: vytištěnou přihlášku, svačinu, pití, KROJ, oddílové tričko a sportovní oblečení, PLÁŠTĚNKU, hodinky, zápisník a tužku, průkazku na autobus/vlak, peníze na jízdné + osobní útratu, KPZ, lasovačku, doprovod (vedoucí starší 16 let,který bude během závodu provázet jinou družinu)

Předpokládané ukončení: 17:30 hod

Stáhnout (PDF, 435KB)

Přihlášené posádky:

Kladivouni:
Vašek – rádce
Účastníci: Teo, Šimon, Eliš, Patrik, Tomík

Sasanky:
Bety – rádce
Účastníci: Terka, Mája, Klárka, Zuzka, Bára, Lucka, Káťa
Náhradníci: Natka, Pavlínka

Piraně:
Jindra – rádce
Účastníci: Markétka, Ema, Nela, Patrik, Danek, Hynek, Nathan
Náhradníci: Míša, Radim

Vodnáři:
Martin – rádce
Účastníci: Vojta, Miky, Adam, Kuba, Niky,

 

 

Něco málo z pravidel SZ:

4. Přihlášení družiny a její účast v SZ

Všichni členové družiny musí být členy Junáka a členy jednoho oddílu.  Svojsíkova závodu se mohou účastnit pouze reálné družiny. Reálnou družinou je myšlena skautská družina, která má v činnosti oddílu stejné složení a fungování jako pro účast v SZ. Za reálnou družinu lze považovat také malou skupinu, která dlouhodobě spolupracuje v relativně stejném složení a není dělena na další menší skupinky (např. malý oddíl). Za reálnou družinu nelze považovat skupinu účelově složenou pro potřeby SZ.

Družina může mít libovolný počet členů, každého kola závodu se však smí zúčastnit 4-8 členů. Družina se má zúčastnit kola nejlépe celá. Pokud se družina zúčastní nekompletní (nemoc, rodinné důvody atd.), musí se zúčastnit alespoň 4 její členové. V případě, že se zúčastní nižší počet, je družina automaticky převedena do nepostupové kategorie (pokud je pro dané kolo zřízena).

V čele družiny stojí rádce, kterému smí být nejvíce 16 let ke dni 1. září roku konání SZ (tj. datum narození není větší než 1. září „roku konání SZ mínus 17“) Příklad: Bavíme-li se o SZ, který proběhne v roce 2019, pak rádce musí být narozen 1. září 2002 (2019 mínus 17) a později.

Všem ostatním členům družiny smí být nejvíce 15 let ke dni 1. září roku konání SZ (tj. datum narození není větší než 1. září „roku konání SZ mínus 16“). Člen družiny narozený v hraniční den se závodu účastnit může). Minimální věk účastníků není omezen, nicméně SZ je určen pro skautský věk, nikoliv pro věk vlčat a světlušek. Příklad: Bavíme-li se o SZ, který proběhne v roce 2019, pak musí být členové družiny narozeni 1. září 2003 (2019 mínus 16) a později.

Celé pravidla SZ ke stažení zde:

Stáhnout (PDF, 2.99MB)

 

 

 

Podrobnosti

Datum:
18. května
Čas:
08:00 - 17:00

Skautský oddíl Štítina, Podvihov a Nové Sedlice